Ze srdce Evropy do Santiaga de Compostela
Ze srdce Evropy do Santiaga de Compostela aneb pěšky z České republiky až k oceánu na západ Španělska bude v pátek 8. ledna 2016 ve Vodních zdrojích Chrudim přednášet Patrik Kotrba.
Vzal si na záda batoh, do ruky kytaru, jež mu byla potěšením i obživou a vydal se pěšky z domu přes půlku rodného kontinentu. Cesta trvající dva roky, že už snad ani nebyla cestou, ale životním stylem. Jaké je to spát pod širým nebem, v lesích a čerpat odtud inspiraci pro verše a písně? Jaké je to probudit se na skále nad mořem, uvidět mihotavý, odzbrojující východ slunce, ještě se zalepenýma očima sahat po nejlevnějším foťáku a udělat snímek, co za to stojí? A jaké je Santiago? Vše promítneme, zahrajeme, předneseme své verše v pátek 8. ledna do 18:00.
Vstupné je 40 Kč. Předprodej vstupenek zajišťuje infocentrum ve staré radnici na Resselově náměstí v Chrudimi. Další informace a rezervace na 723 004 397 nebo na gutzer@centrum.cz.