Pátek, 18.10.2024
FutsalSport

Slavia si odvezla z Chrudimi osm gólů

Slavia si odvezla z Chrudimi 8 gólůV úterý večer se hrálo v chrudimské hale utkání 8. kola Chance Futsal ligy a ERA-PACK si snadno poradil s pražskou Slavií – 8:0. Domácí trenéři nominovali do utkání 14 hráčů a všichni se v průběhu dvou poločasů objevili na hrací ploše.

ERA-PACK šel do utkání bez Romana Mareše a Marka Kopeckého, kteří duelu přihlíželi z tribuny, ale jinak byla střídačka domácího celku zcela  zaplněná. Včetně Petra Olivy, který poprvé nastoupil proti Slavii, ze které před sezónou přišel do Chrudimi na hostování.

První branka utkání na sebe nenechala dlouho čekat a jejím autorem byl Slováček, který byl podepsaný i pod druhou brankou, když doklepával do sítě Maxovu asistenci. Slavia se ale nevzdávala, Matějka však tváří v tvář Mellerovi svou šanci nevyužil. A tak udeřilo na druhé straně, když Rešetár ve spolupráci s Dentinhem zvýšil v 11. minutě již na 3:0. Protože slávistický brankář Kučera měl svůj den, skóre už do přestávky nenarostlo. Po přestávce nastoupil místo Mellera do branky Žďánský a do hry se zapojili i ostatní hráči z lavičky. Velmi se dařilo Koudelkovi, který dvakrát ve 22. minutě využil spolupráci se svým “dvojčetem” Slováčkem a posunul stav na 5:0.

V utkání ERA-PACK diktoval tempo a vytvářel si šance, z nichž mnoho zůstalo nevyužito. Poté, co ve 30. minutě zvýšil Rešetár na 6:0, odhodlali se hosté k power-play, ale ani ta jim snížení náskoku domácích nepřinesla. V závěru utkání se prosadili také Popelka a Max, takže domácí se se svými fanoušky loučili po konečném skóre 8:0. ERA-PACK tak podruhé za sebou udržel čisté konto.

FK ERA-PACK Chrudim – SK Slavia Praha 8:0 (3:0)

Branky: 2. Slováček (Mareš M.), 3. Slováček (Max), 11. Rešetár (Dentinho), 22. Koudelka (Slováček), 23. Koudelka (Slováček), 30. Rešetár (Douglas), 38. Popelka (Douglas), 38. Max (Rešetár).

ERA-PACK: Meller, Žďánský – Cacau, Dentinho, Douglas, Chmelík, Mareš M., Kodelka, Max, Oliva, Popelka, Rešetár, Vladyka.

Slavia: Krajč, Kučera – Čonka, Filinger, Havrda, Hrdina, Kroh, Kosina, Wojnar, Matějka, Sop, Vandas.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.