Neděle, 8.9.2024
HokejSport

Skalp druhého týmu tabulky! B tým poprvé poráží Vsetín

Premiéra nového trenéra Tomáše Jirků na pardubické střídačce se povedla na výbornou! Jeho svěřenci poctivým výkonem dokráčeli k výhře nad druhým Vsetínem. Ve 23. minutě dostal Dynamo do vedení Urban, po polovině zápasu však vyrovnal Jonák. Poslední trefu si ale schoval na 55. minutu premiérový střelec Vojtěch Tvrdík, který rozhodl o prvních třech bodech nad Vsetínem v dosavadní historii béčka.

Branky a nahrávky: 22:08 Urban (Nedbal, Mikyska; 5/5), 54:53 Tvrdík (Pochobradský, Chabada; 5/5) – 32:34 Jonák (Rob; 5/5). Rozhodčí: Svoboda, Bejček – Maštalíř, Roischel. Diváci: 611. Vyloučení: 2:5. Bez využitíStřely na branku: 20:18 (9:5, 4:8, 7:5). Zblokované střely: 10:9. Vhazování: 26:17. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Dynamo Pardubice: Honzík – Zdráhal, Hrádek, Chabada, Nedbal, Voženílek, Tvrdík – Rohlík, Rákos, Hrníčko – Urban, Mikyska, Pochobradský – Kaplan, Kaut, Žálčík – Rouha, Herčík, Lichtag – Zeman.

Vsetín: Zhukov – Staněk, Ďurkáč, Ondračka, Smetana, Kojo, Larsen, Jenáček, Petrovický – Jonák, Klhůfek, Rob – Hořanský, Dědek, Hrňa – Bláha, Kern, Jandus – Koláček, Kratochvil.

zdroj: hcdynamo.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.