Pondělí, 16.9.2024
HokejSport

Přesilovkové trápení Pardubic B rozhodlo o prohře s Kolínem

Ve druhém domácím utkání sezony zavítal na chrudimský led blízký rival z Kolína, oba týmy se dlouho přetahovaly, nakonec se ve 33. minutě dostalo Dynamo do vedení, když po téměř identických akcích otočili stav Urban a Herčík. Jenže vedení domácímu týmu dlouho nezůstalo, protože v rozmezí třiceti sekund ve 36. a 37. minutě se hosté znovu dostali do vedení. Ve třetí části mělo Dynamo další tři přesilovky, ale ani jedna nevedla ke srovnání, Pardubice B tak po třech kolech Chance ligy na vítězství stále čekají.

Dynamo-Marimex-23-9

Branky a nahrávky: 23:12 Urban (Voženílek, Zeman; 4/5), 32:07 Herčík (Pochobradský, Pavlata; 5/5) – 05:00 Lang (Morong, Gaspar; 5/5), 35:43 Dlouhý (Moravec, Ouřada; 5/4), 36:16 Skořepa (Naar, Pajer; 5/5). Rozhodčí: Zubzanda, Kosnar – Kotlík, Polák. Diváci: 512. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 19:33 (3:11, 6:13, 10:9). Zblokované střely: 8:4. Vhazování: 33:31. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.

Dynamo Pardubice: Vomáčka – Zdráhal, Tvrdík, Kaštánek, Kubíček, Voženílek, Koudelka – Urban, Mikyska, Žálčík – Kaplan, Kaut, Herčík – Pavlata, Pochobradský, Lichtag – Tomas, Zeman, Rouha.

Kolín: Soukup – Hampl, Němec, Piegl, Naar, Pinkas, Gaspar – Pajer, Skořepa, Vrhel – Dlouhý, Moravec, Král – Síla, Koukal, Ouřada – Šedivý, Morong, Lang – Bernat

zdroj: hcdynamo.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.