Pátek, 18.10.2024
HokejSport

Pátá výhra v řadě! B tým doma zdolal Frýdek-Místek

Dynamo B pokračuje na vítězné vlně, proti Frýdku-Místku dokázal ubránit vítězství 4:3. Pardubice se rychle ujaly vedení, které si dlouho drželi, ale hostům se povedlo ve třetí třetině vyrovnat na 3:3. Vše rozsekl osm minut před koncem Pochobradský, Dynamo se tak posunulo tabulkou Maxa ligy vzhůru.

Branky a nahrávky: 15. Žálčík (Kolář, Rákos), 20. Formánek (Kaplan, Švec), 38. Nedbal (Žálčík, Rákos), 53. Pochobradský (Švec, Nedelka) – 26. Haman (Matiaško), 40. Ramik (Havránek, Haman), 51. Macháček (Havránek, Haas). Rozhodčí: Wagner, Hacaperka – Zídek, Teršíp. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. Diváci: 230. Střely na branku: 24:25 (7:6, 12:11, 5:8). Zblokované střely: 1:5. Vhazování: 34:18. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 3:3, 4:3.

Dynamo Pardubice B: Honzík – Kolář, Kubíček, Švec, Nedbal, Voženílek, Tvrdík, Nedelka – Pavlata, Rákos, Žálčík – Kaplan, Kaut, Formánek – Fiala, Mikyska, Pochobradský – Gromadzki, Rouha, Zeman.

Frýdek-Místek: Švančara – Havránek, Haman, Zbořil, Homola, Výtisk, Hrbas, Andrle – Matiaško, Veselý, Kucsera – Cedzo, Šilar, Haas – Ćmiel, Macháček, Ramik.

zdroj: hcdynamo.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.