Neděle, 8.9.2024
HokejSport

Pardubice B srdnatě dotahovaly, s Třebíči nakonec padly

B tým Dynama chtěl proti Třebíči naskočit zpět na vítěznou vlnu, jenže obzvlášť první třetiny nebyla vydařená a domácí Pardubice prohrávaly 0:2. Na třetí gól stačil ještě odpovědět Herčík, ale těsně před pauzou navýšil opět na rozdíl tří branek Poizl. Třetí třetinu Dynamo snažilo kompletně smazat ztrátu a nebylo od toho vůbec daleko, jenže na dva snižující góly odpověděl pojišťujícím gólem do prázdné brány Michálek.

Branky a nahrávky: 30:15 Herčík (Tvrdík, Kaut; 5/5), 48:01 Nedbal (Mikyska, Švec; 5/5), 51:43 Rákos (Pochobradský, Žálčík; 5/5) – 12:03 Dočekal (Bittner, Psota; 5/5), 16:31 Malý (M. Svoboda, Michalčuk; 5/5), 26:50 Kučera (M. Svoboda, Štebih; 5/5), 37:44 Poizl (M. Svoboda, Kučera; 5/5), 59:11 Michálek (Dočekal, Furch; 5/5). Rozhodčí: Zubzanda, Čáp – Belko, Pěkný. Diváci: 207. Vyloučení: 3:3. Bez využitíStřely na branku: 28:33 (10:11, 9:15, 9:7). Zblokované střely: 3:2. Vhazování: 31:33. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4, 3:5.

Dynamo Pardubice: Vomáčka – Zdráhal, Chabada, Švec, Nedbal, Voženílek, Tvrdík – Herčík, Rákos, Žálčík – Urban, Mikyska, Hrníčko – Pochobradský, Kaut, Rohlík – Kaplan, Rouha, Lichtag.

Horácká Slavia Třebíč: Mičán – Bořuta, Vodička, Štebih, Poizl, Furch – Vodný – Dočekal, Bittner, Psota – Ondráček, Michálek, Ferda – M. Svoboda, Kučera, Frömel – M. Svoboda, Malý, Michalčuk.

zdroj: hcdynamo.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.