Pátek, 25.4.2025
KulturaOstatní kulturaVýstava

Gastro slavnosti v Ideonu

Gastro slavnosti v Ideonu17. ročník potravinářské a gastronomické výstavy letos poprvé trochu jinak. Výstavy se jako každoročně účastní řada firem z oboru gastronomie z celé České republiky. Jedná se o prodejní výstavu plnou degustací a vůní. Návštěvníci tak mohou 18. a 19. října 2013 obdivovat prezentace firem s pochutinami, cukrářskými potřebami, italskými specialitami, pivovary, vinotéky a mnohé další.

Zpestřením jistě bude již 3. ročník soutěže Kouzlení z perníku, která proběhne pod záštitou a garancí Střední školy gastronomie a služeb z Nové Paky. Soutěžní exponáty pak budou vystaveny k nahlédnutí. Pódiový program nabídne ukázky moderní gastronomie, kuchařské exhibice, speciality a degustace.

Souběžně s výstavou odděleně v 1. podlaží IDEONU proběhnou také gastro slavnosti. Dva dny plné koncertů – rockový pátek a folková sobota.

Přijďte se pobavit do IDEONU, program je zajištěn od 10,00 hodin až do půlnoci po oba dny.

Rockový pátek 18.10.2013

Merely Wild, Ve sněhu, Martin Langr, The Partisan, Memphis, Crionic, Sabrage, Clou a K2

Folková sobota 19.10.2013

Seiftiú, Elixír, Wyrton, Marien, Strunovrat, Country Colaps, Eagles&Horses, Fíci, Lokálka 

Zajištěna účast pivovarů – Pernštejn Pardubice, Chotěboř, Rodinný minipivovar Pacov, Nová Paka Vařit Vám budou – Krčma krále Artuše Slatiňany, LHŠ, Podravka – Lagris a.s. a další.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.