Neděle, 8.9.2024
FutsalSport

Era-Pack Chrudim podlehl celku Iberia Star Tbilisi

Poslední zápas UEFA Futsal Cupu-Main Round pro chrudimské futsalisty nedopadl dobře. Gruzinský celek je přestřílel 5:0.

Už začátek prvního poločasu nebyl pro české fanoušky velmi příznivý. Futsalisté z hlavního města Gruzie vstřelili 2 góly. Avšak atmosféra na Zimním stadionu v Chrudimi byla stále nabita pozitivní energií. Každý věřil, že jako v předchozím zápase s maďarským celkem Győri ETO FC, se stav náhle otočí a vítězství si bude moci připsat Era-Pack. Opak byl pravdou. Do konce prvního poločasu stihli gruzinští futsalisté vstřelit další 2 góly.

Autory prvních čtyř branek byli Fumasa a Bentinho.

Během přestávky z diváků smutná nálada opadla a po prohlášení komentátora “Není uměním povzbudit tým za stavu 4:0, ale za stavu 0:4” i nadále vytrvale fandili. Bohužel ani hlasitá podpora fanoušků nepomohla chrudimským futaslistům k vítězství. Bylo mnoho šancí vstřelit branku, ale ani jednu z nich se nepodařilo proměnit.

V 38. minutě padl do branky Era-Packu poslední, pátý gól, za který si připsal zásluhy Altunašvili. Přesto, že se chrudimští i nadále snažili, už nebylo možné výsledek změnit a za stavu 5:0 oznámila siréna konec zápasu.

Pro Era-Pack Chrudim to znamená, že do UEFA Futsal Cupu-Elite Round postupují z druhého místa a Iberia Star Tbilisi z prvního.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.