Neděle, 8.9.2024
HokejSport

Dynamo prohrálo třikrát v řadě, v úterý jede do Olomouce

Hokejisté Dynama Pardubice zažívají nejhorší období od začátku extraligy, prohráli tři zápasy v řadě. Dvakrát z toho přišli o vítězství až v posledních vteřinách zápasu.

Třízápasová šňůra proher začala v derby s Hradcem Králové před reprezentační pauzou. Dynamo po celou dobu zápasu vedlo, dostalo se dokonce do dvoubrankového náskoku. Hradec se ale nevzdal a zápas otočil. Vyrovnávací gól přišel v čase 59:45, v prodloužení poté rival obrat dokončil. První zápas po pauze odehráli pardubičtí v Karlových Varech, kde se jim zápas vůbec nepovedl a prohráli 1:4. V posledním domácím zápase přivítali svěřenci Richarda Krále Liberec. Po většinu zápasu bylo Dynamo lepší a zaslouženě otočilo stav na 2:1. Znovu si ale nepohlídalo závěr zápasu, Bílí Tygři srovnali sedm vteřin před koncem. Stejně jako Hradec, tak i Liberec poté získal bod navíc v prodloužení.

V dalším extraligovém kole zajíždí Pardubice v úterý do Olomouce, kde se určitě budou chtít vrátit na vítěznou vlnu. V tabulce je zatím Dynamo na třetím místě, čímž potvrzuje vysoké klubové ambice. Příští domácí zápas, bohužel před omezenou návštěvou, sehrají pardubičtí v pátek 3. prosince 2021 proti Třinci

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.