Pondělí, 16.9.2024
HokejSport

Dynamo B proti Slavii neskórovalo ani ze závěrečného tlaku

Nabuzené Pardubice B po přesvědčivé výhře nad Litoměřicemi chtěli navázat na domácím ledě proti Slavii, která v sezoně zatím ani nevyhrála. Nicméně se hosté po výborném startu dostali do vedení v 9. minutě zásluhou Všetečky, na rozdíl dvou branek zvyšoval ve 49. minutě Knotek. Dynamo si vytvořilo obrovský tlak zejména v poslední pětiminutovce při hře bez brankáře, žádnou z 27 střel ale za brankáře Voleveckého nedostalo.

Dynamo vs Slavia 27. září

Branky a nahrávky: 08:37 Všetečka (Helt; 5/4), 48:22 Knotek (Křepelka, Kulda; 5/5). Rozhodčí: Petružálek, Hucl – Juránek, Pěkný. Diváci: 353. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Střely na branku: 27:32 (8:17, 10:11, 9:4). Zblokované střely: 25:11. Vhazování: 37:28. Průběh utkání: 0:2.

Dynamo Pardubice: Honzík – Zdráhal, Kubíček, Kaštánek, Bukač, Voženílek, Koudelka, Tvrdík – Mikyska, Urban, Žálčík – Štetka, Pochobradský, Herčík – Kaplan, Kaut, Lichtag – Hrníčko, Zeman, Rouha.

Slavia Praha: Volevecký – Žovinec, Křepelka, Kremláček, Holý, Eliáš, Hrdinka – Všetečka, Žejdl, Brož – Průžek, Knotek, Kulda – Helt, Závora, Strnad – Havrda, Slavík, Simon.

zdroj: hcdynamo.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.