Pátek, 18.10.2024
HokejSport

Dosáhne Dynamo B na první domácí výhru?

HC Dynamo Pardubice B stále čekají na prolomení smůly v domácích zápasech. Tři domácí zápasy, v nich tři prohry o jeden gól, poslední domácí zápas proti Slavii béčko ztratilo až v prodloužení po obrovské chybě. Jejím výsledkem byl proměněný nájezd soupeře a zisk pouze jednoho bodu. Silný tým ale ukáže svou odhodlanost přesně v těchto momentech a udělá vše proto, aby přišlo konečně vítězství. Další šance se naskytne 5. října od 17:00, kdy Dynamo B vyzve Jihlavu.

Béčko má konečně připsanou první výhru (v prodloužení) z ledu Chomutova. Bohužel, zrovna v tomto zápase si mohl tým dojít pro body tři, ale znovu obdržel gól necelou půlminutu před koncem. Naštěstí díky Danielu Herčíkovi, který přišel do béčka z A-týmu, se vítězství přiklonilo k Dynamu.

Dukla Jihlava má rozkolísaný začátek sezony. Většina z jejich zápasů jsou divočiny, kde padlo alespoň 7 gólů. Prokazuje se tak, že tým je spíše ofenzivně zaměřený a dává (i dostává) hodně gólů. Zápas proti ofenzivně laděným Pardubicím by tak mohl nabídnout zajímavou podívanou.

Říká se do třetice všeho dobrého, třetí pokus sice Dynamo B nevyužilo k výhře, ukázalo ale velké srdce a vybojovalo cenný bod. Pokud podobně obětavý výkon jako proti silné Slavii ukážou i nyní, výhra se dostaví. Každý fanoušek, který si najde čas, aby ukázal v těžkých obdobích podporu hráčům, se cení!