Neděle, 8.9.2024
HokejSport

Domácí prokletí prolomeno! Dynamo B poprvé v sezóně doma vítězí

Dynamo vstoupilo do dalšího domácího utkání s vidinou prolomit nepříznivou sérii a konečně zvítězit! V první třetině se ale Prostějov dostal zásluhou Doležala do vedení, když ujel obraně a trefil přesně na lapačku Honzíka. Ve druhé třetině ale Dynamo dvěma góly otočilo a v průběhu třetí třetiny převzalo otěže utkání a vypracovalo si náskok 4:1, na konečných 4:2 upravil Jiránek. Dvěma góly pomohl Pardubicím k výhře Jakub Lichtag.

Branky a nahrávky: 26:15 Rákos (Urban, Bučko; 5/4), 37:01 Lichtag (Voženílek, Kaut; 5/5), 44:34 Lichtag (Kaplan, Kaut; 5/5), 45:40 Urban (Mikyska; 5/5) – 13:39 Doležal (Slanina, Pitule; 5/5), 57:18 Jiránek (Venkrbec, Maruna; 5/5). Rozhodčí: Petružálek, Jaroš – Polák, Maňák. Diváci: 407. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Střely na branku: 26:30 (10:7, 9:8, 7:15). Zblokované střely: 7:5. Vhazování: 38:32. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.

Dynamo Pardubice: Honzík – Zdráhal, Chabada, Kubíček, Bučko, Voženílek, Tvrdík – Hrníčko, Rákos, Herčík – Urban, Mikyska, Pochobradský – Kaplan, Kaut, Lichtag – Rouha, Zeman, Žálčík.

Prostějov: Štipčák – Hanousek, Šidlík, Kloz, Drtil, Krejčí, Forman, Pěnčík – Fronk, Ostřížek, Burian – Veselý, Račuk, Illéš – Slanina, Pitule, Doležal – Jiránek, Maruna, Venkrbec.

zdroj: hcdynamo.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.