Neděle, 8.9.2024
HokejSport

B tým ukončil sérii porážek domácí výhrou nad Sokolovem

Dynamo trápila nepřetržitá série sedmi porážek ze sebou, ale Pardubice určitě chtěly na domácí půdě navázat na výhru na nájezdy z posledního vzájemného duelu. A bodovat se Východočechům podařilo za všechny tři body, když si po dvou třetinách vypracovali už nedostižný náskok 3:0, v té poslední třetině se oba týmy prosadily jednou.

Branky a nahrávky: 14:39 Kaut (Zdráhal, Nedbal; 5/4), 21:48 Pochobradský (Žálčík, Bučko; 5/5), 27:49 Hrníčko (Tvrdík; 5/5), 56:11 Rouha (Herčík, Hrníčko; 5/5) – 44:57 Vracovský (Mlčák, Vrdlovec; 5/5). Rozhodčí: Bejček, Pilný – Malý, Hájková. Diváci: 186. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Střely na branku: 26:36 (6:11, 12:8, 8:17). Zblokované střely: 5:15. Vhazování: 36:31. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.

Dynamo Pardubice: Vomáčka – Zdráhal, Hrádek, Bučko, Nedbal, Voženílek, Tvrdík, Chabada – Lichtag, Kaut, Hrníčko – Pochobradský, Mikyska, Žálčík – Rouha, Herčík, Zeman – Pavlata, Fiala, Kalužík.

Sokolov: Michajlov (28. Hamalčík) – M. Rohan, Tureček, Bulka, Weinhold, Mlčák, Niko, Krajčík – Vracovský, Kverka, Tomeček – Adamec, Osmík, Bernovský – Křemen, Vrdlovec, Šlechta – Novotný, T. Rohan, Davídek.

zdroj: hcdynamo.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.