Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 16. srpna 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Futsal Trenér Daniel na vlastní žádost končí u ERA-PACKu

Trenér Daniel na vlastní žádost končí u ERA-PACKu

Email Tisk

Trenér Daniel na vlastní žádost končí u ERA-PACKu; foto: Ivana Hošková

Prohra ve finále Českého poháru, dvě porážky s Teplicemi v lize a remíza s Vysokým Mýtem. Na řadu neúspěchů před blížícím se play-off zareagoval trenér Daniel Ibaňes Caetano nečekaným krokem!Na začátku posledního únorového týdne na vlastní žádost ukončil působení na lavičce desetinásobného mistra.

Trenér Daniel končí kvůli rodinným důvodům u chrudimského ERA-PACKu. "Daniel skončil v ERA-PACKu na vlastní žádost, jeho rozhodnutí jsme akceptovali, nebránili jsme mu a dohodli se na ukončení spolupráce," prohlásil k celé situaci prezident klubu František Tichý.

Daniel Ibaňes Caetano přišel do klubu před loňskou sezónou, za rok a půl práce dokázal s týmem vyhrát desátý titul, obhájit post vítěze Českého poháru a dvakrát zopakovat vydařenou účast v elitní fázi UEFA Futsal Cupu. V posledních kolech však přišly nečekané ztráty v podobě prohry ve finále poháru či ztracených bodů v lize. Na nevydařené výsledky kouč Daniel zareagoval a rozhodl se opustit pozici hlavního trenéra u chrudimského týmu.

"Chtěl bych poděkovat všem členům klubu FK ERA-PACK Chrudim, vedení a fanouškům za přístup a chování, které měli k mé práci. Z osobních důvodů jsem se rozhodl opustit klub, děkuji za pochopení. Přeji všem v klubu hodně štěstí do další práce," okomentoval své rozhodnutí nyní již bývalý trenér Chrudimi Daniel.

Před chrudimským vedením nyní stojí složité rozhodnutí. "V tuto chvíli pracujeme na tom, jakým směrem se bude tým ubírat dále," řekl František Tichý. Dále se prezident klubu nechal slyšet, že oficiální stanovisko ohledně hlavního trenéra pro zbytek sezóny bude vydáno během příštího týdne. V pátečním utkání proti pražské Spartě povede Chrudim do boje dosavadní asistent Jaroslav Bartušek, kterého na pozici hrajícího kouče doplní Dentinho.

zdroj: fkerapack.cz

Aktualizováno ( čtvrtek, 26 únor 2015 09:30 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o román LORD JOHN a důvěrná záležitost

SOUTĚŽ o rodinnou hru MAKROSKOP

SOUTĚŽ o čtyři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o vstupenky na KUNĚTICKÉ VINOBRANÍ

SOUTĚŽ o vstupenky na RETROMĚSTEČKO 2017

SOUTĚŽ o dětskou hru TICKET TO RIDE Junior

SOUTĚŽ o vstupenky na CHOLTICKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI

SOUTĚŽ o party hru PŘEDSTAV SI

SOUTĚŽ o vstupenky na BRYANA ADAMSE do Brna

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner