Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 21. srpna 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Die Krupps otevřou podzimní sezónu v Lucerna Music Baru

Die Krupps otevřou podzimní sezónu v Lucerna Music Baru

Email Tisk

Die Krupps otevřou podzimní sezónu v Lucerna Music BaruNestárnoucí legenda vyráží na další turné a 7. září 2017 se dostaví do pražského Lucerna Music Baru.  Vstupenky za 450 Kč jsou na pokladně a webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal, na místě v den koncertu 540 Kč.

Hlavní motor kapely Ju?rgen Engler je vizionář, který má neslábnoucí vliv na elektronickou hudbu již několik desetiletí. Koncem sedmdesátých let byl mezi prvními německými punkery se svou kapelou Male a vzal tehdy s sebou na turné Campina dlouho předtím, než Die Toten Hosen vůbec existovali. V osmdesátých letech založil Die Krupps společně se svým kongeniálním partnerem Ralfem Dörperem, který je autorem mnoha jejich textů. Kapela se zanedlouho stala vedoucí formací industriálu a EBM.

Když scénu ovládl v devadesátých letech mainstream, kapela z Du?sseldorfu do své hudby integrovala tvrdé thrashové kytary a stala se společně s Nine Inch Nails a Ministry nejdůležitějším zdrojem inspirace v elektro-metalu a také ovlivnila mnoho kapel takzvané Neue Deutsche Härte, Nová německá tvrdost.

Die Krupps jako svůj dosud poslední opus magnum nahráli album “V – Metal Machine Music”, které vyšlo po dvou úspěšných předchozích albech “IV –Paradise Now” a“The Machinists of Joy”. Kapela přibrala i někdejšího bubeníka kapely Accu§er Volkera Borcherta, který bubnoval s Die Krupps počátkem devadesátých let a kterého Ju?rgen poznal jako šéfa metalového labelu Atom H Records. Momentálně se kapela nachází ve studiu a pracuje na novém albu které by mělo vyjít ještě v letošním roce, první singl kapela slíbila vypustit už letos v létě.

diekrupps.com | musicbar.cz | facebook.com/events 

Aktualizováno ( úterý, 09 květen 2017 17:55 )  


Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o cvrnkací hru ICECOOL - LEDOVÁ ŠKOLA

SOUTĚŽ o deskovou hru CENTURY: cesta koření

SOUTĚŽ o román LORD JOHN a důvěrná záležitost

SOUTĚŽ o rodinnou hru MAKROSKOP

SOUTĚŽ o čtyři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o vstupenky na KUNĚTICKÉ VINOBRANÍ

SOUTĚŽ o vstupenky na RETROMĚSTEČKO 2017

SOUTĚŽ o dětskou hru TICKET TO RIDE Junior

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Obdiv je projevem slabosti, když se dává najevo nerozvážně.

BALZAC


Reklama

Banner
Banner